Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą psichologo pareigoms užimti. (detalesnė informacija: VEIKLOS SRITYS – LAISVOS DARBO VIETOS).
Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
09
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Spalio 4 dieną Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centro ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos surengtame renginyje Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo apdovanoti „Verdenės“ progimnazijos mokytojai. Kūno kultūros mokytojas metodininkas Marius Komovas apdovanotas Klaipėdos miesto mero raštu už puikų pedagoginį darbą, kūrybiškumą, lietuvybės puoselėjimą, mokyklos ir Klaipėdos miesto vardo garsinimą respublikoje. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Šilgalienė apdovanota Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyriaus vedėjo raštu už ilgametį, kruopštų ir atsakingą darbą.
„Verdenės“ mokinių savivalda progimnazijoje surengė mokytojų rinkimus, kurių metu buvo išskirtos šešios nominacijos. Stilingiausia išrinkta matematikos mokytoja Snieguolė Stakvilionė. Nuoširdžiausia ‒ dailės mokytoja Reda Miltenienė. Mokinių nuomone, linksmiausias progimnazijoje – kūno kultūros mokytojas Marius Komovas, darbščiausia antrus metus tapo technologijų mokytoja  Rasa Linkovė, įdomiausia  ‒ matematikos mokytoja Veronika Jasinskienė.
Na, o daugiausiai balsų surinko ir metų mokytoja jau trečius metus iš eilės tapo kūno kultūros mokytoja Eglė Krištaponytė.
Visi nominantai apdovanoti technologijų mokytojos Rasos Linkovės sukurtais „Verdenės“ ordinais.
Mokytojai,
Telydi Jus meilė ir laimė,
Telydi Jus svajonė ir viltis.
Telydi Jus ieškojimai ir atradimai,
Telydi Jus sėkmė.
Būkite pasveikinti!

 

IMG_20171005_144100

 
09
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Žemės ūkio ministerijos bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro parengta Šviečiamoji gyvulininkystės programa, sudaranti sąlygas Lietuvos vaikams pažinti gyvulius ir paukščius, startavo prieš pusantrų metų.
Šviečiamosios gyvulininkystės programa, kurios tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste, buvo siekiama prisidėti prie gyvulininkystės sektoriaus plėtros Lietuvoje. Šia programa siekiama užpildyti vaikų žinių apie gyvulininkystę spragas. Vaikai turi žinoti ne tik kaip atrodo gyvuliai, bet ir kokią naudą jie žmonėms teikia.
Į šią iniciatyvą jau antrus metus įsijungė ir mūsų progimnazijos mokiniai. 2b ir 2d klasių mokiniai susipažino su programa ,,Augink, rūpinkis, mylėk“. Žiūrėjo filmuotą medžiagą apie žemės ūkiuose auginamus gyvulius ir kitus gyvūnus. Noriai dalyvavo vaikų konferencijoje, kurioje patys pristatė nuotraukas su kaime auginamais gyvuliais, paukščiais ir bitėmis. 
Pasinaudodami gauta mokomąja medžiaga ir priemonėmis, įgyvendinsime projektą bei parengsime kūrybinį darbą, skirtą įgyti naujų ar pagilinti turimas žinias apie gyvulininkystę.

2017-10-09_1 2017-10-09_2

 
09
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Baltosios lazdelės dienai paminėti progimnazijos ketvirtokai buvo pakviesti į Lietuvos aklųjų Klaipėdos filialo biblioteką dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Baltoji lazdelė“. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su Brailio raštu, su priemonėmis, kurios palengvina aklųjų ar silpnaregių kasdienį gyvenimą. Pamokoje dalyvavęs svečias praktiškai parodė, kaip aklieji skaito, rašo, naudojasi telefonu, kompiuteriu, žaidžia įvairius stalo žaidimus, sportuoja. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos, sužinoję daug naujo ir įdomaus

20170926_100554 20170926_105339

 
27
Rug 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Rugsėjo 26-ąją, minint Europos kalbų dieną, „Verdenės“ progimnazijos mokinių komanda dalyvavo Klaipėdos S. Dacho progimnazijoje surengtame anglų kalbos konkurse „What do you know about European countries, their languages and sights?", konkursas skirtas 7–8 klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo šešių mokyklų delegacijos iš Klaipėdos apskrities. Komandoms prisistačius, teko atsakyti į įvairius klausimus bei atlikti kitas užduotis. Kol vertinimo komisija skaičiavo taškus, dalyviams buvo pasiūlyta dalyvauti muzikinėje rungtyje, o greitų klausimų rungtyje dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis staigmenomis. Mūsų mokyklos mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytojos Sima Danušienė ir Milda Šiaudvytienė.

2017-09-27_1.png 2017-09-27_2.png

 
24
Rug 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

2016–2017 m. m. mūsų mokykla dalyvavo aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“. Pagal surinktą elektroninių atliekų kiekį (3307 kg) ,,Verdenės“ progimnazija užėmė II vietą respublikoje. Progimnazijoje daugiausiai elektroninių atliekų surinko:
I vieta – 3a klasė (mokyt. Šarūnas Litvinas), 839,2 kg;
II vieta – 2a klasė (mokyt. Violeta Ramanauskienė), 462,26 kg;
III vieta – 4e klasė (mokyt. Dovilė Kairė), 309,8 kg.
Dėkojame visiems mokiniams, tėveliams, auklėtojams, mokytojams, aktyviai dalyvavusiems šiame projekte. Saugokime aplinką kartu!
Akciją organizavo mokytojos Angelė Ščerbiakienė ir Ingrida Sabaliauskienė.

2017-09-22

 
20
Rug 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Rugsėjį KINGS komanda pradėjo turą po daugiau nei 300 Lietuvos mokyklų, norėdama asmeniškai aplankyti, paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems pavasario semestre dalyvavusiems mokiniams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje.
KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet ir įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų pavasario semestro olimpiadose. 
Sveikiname šauniuosius Kingsiečius: Vakarę Pargaliauskaitę (3b), Rapolą Žygų (5a), Ugnę Razgaitytę (5d), Karoliną Jackutę (6d)
Registracija į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose spalio 16–27 dienomis visiškai nemokamai! Daugiau informacijos: http://www.kings.lt

1 2

 
02
Rug 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas
2017-09-02

Rugsėjo 7 d. 19 val. progimnazijos aktų salėje susirinkimas, naujų narių priėmimas, naujo sezono aptarimas.
 
25
Rug 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

IMGP0064

 

KVIEČIAME DALYVAUTI MOKSLO IR ŽINIŲ DIENOS PAMINĖJIMO ŠVENTĖJE:                                                                                               

Rugsėjo 1 d. (penktadienį)

•    7.45 val.   7a, 7b, 7c, 7d  klasių mokiniai su auklėtojais renkasi Lietuvininkų aikštėje ir dalyvauja pirmojoje pamokoje „Klaipėda pasitinka Lietuvos šimtmetį“.

•    10.00 val. 2, 3, 4, 5 ir 6 klasių mokiniai  renkasi  klasių auklėtojų kabinetuose .                     

•    10.30 val. pirmokų registracijos pradžia mokyklos  kiemelyje (esant blogam orui – hole prie savo klasių).

•    10.00 val. 8  klasių mokiniai  renkasi  klasių auklėtojų kabinetuose.

•    11.00 val. šventinis mokyklos direktoriaus sveikinimas 1 ir 8  klasių mokiniams  mokyklos  kiemelyje (esant blogam orui – aktų salėje).
      Kviečiame galinčius į šventę atsinešti baltos, žydros arba mėlynos spalvų helio balionų.

Rugsėjo 3 d. (sekmadienį)

•    10.30 val. Šv. mišios Šv. Kazimiero bažnyčioje
     (Kretingos g. 40).

 

 
30
Bir 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Nepastebimai prabėgo dar vieneri 2016–2017 mokslo metai. Jie išsiskyrė prasmingu gyvenimu mokykloje, buvo aktyvūs, gausūs renginių, pasižymėjo spalvinga ugdomąja veikla, džiugino mokinių pasiekimais. Šiais mokslo metais progimnazijoje buvo atliktas Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros išorinis mokyklos veiklos kokybės vertinimas. Džiugu, kad visos veiklos sritys buvo įvertintos gerai arba labai gerai. Nuoširdžiai visiems dėkojame už gražius, prasmingus mokslo metus, už idėjas, kurios skirtos kurti šiuolaikiškesnę, modernesnę, jaukesnę progimnaziją. Laukiame visų pailsėjusių, žvalių Rugsėjo 1-ąją!


Nuoširdžiai progimnazijos administracija: Rima Bėčiuvienė, Irena Andriekienė, Loreta Eitutienė, Aurelija Kurmiuvienė

 

2017-06-30

 
Puslapis 7 iš 75

PASIRINKITE KALBĄ

Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
Biudžetinė įstaiga
Mokomoji kalba – lietuvių kalba
Adresas: Kretingos g. 22,  Klaipėda
Tel./faks.: (8  46)  41 09 77
El.paštas: verdene@gmail.com
Juridinio asmens kodas:
195472849
Duomenys apie progimnaziją
kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Mano dienynas

d

Progimnazijos Mano dienyno administratorė –

mokytoja Irina Danilienė

i.daniliene@gmail.com

Elektroninio dienyno administratoriaus darbo laikas

Pamokų laikas

1.  8.00–8.45 
2.  8.559.40
3.  9.5510.40
4.  11.0011.45
5.  12.0512.50
6.  13.0513.50
7.  14.0014.45

Verdenės progimnazija


EMOKYKLA

emokykla-logo

Pirmokų priėmimas

Norėdami sužinoti apie pirmokų priėmimą, spauskite čia.

Dėl paramos mokyklai

Prašome paremti mokyklą. Plačiau skaitykite čia.

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 434050

SOCIALINIAI PARTNERIAI

Prisijungę

Mes turime 79 svečius online

Paslaugos teikėjas

Litnet

Švietimo įstaigoms nemokamos interneto paslaugos

Mukis

Reklaminis skydelis

Draugiškas internetas

Reklaminis skydelis

EMOCINIO INTELEKTO UGDYMO PROGRAMA

vytautas_magnus

sveikatiada

Sveikatiada_logotipas

Augink, rūpinkis, mylėk

augink