Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
23
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje sėkmingai startavo vokiečių kalbos dienos  „Ö kaip vokiškai?“. Vokiečių kalbą besimokantys mokiniai surengė piešinių ir logotipų parodą „Wie sehe ich Deutschland“, per ilgąsias pertraukas mokiniai-savanoriai organizavo mini akcijas–konkursus, kurių metu klausinėjo bendraamžių, ką jie žino apie Vokietiją, pamokė vokiškų žodžių. Baigiamasis renginys „Bunt(d)es Deutschland“  vyko Klaipėdos Simo Dacho namuose. Čia rinkosi Klaipėdos miesto mokyklų mokinių komandos, kurios burtų keliu išsitraukė vienos Vokietijos federacinės žemės pavadinimą ir turėjo sugalvoti ir pavaizduoti (piešti, aprašyti, pavaidinti) penkis tą žemę apibūdinančius, geriausiai žinomus simbolius ar faktus ir parengti pristatymą. Mūsų progimnaziją atstovavo 8d klasės mokinės Saulė Krikščiūnaitė, Gabija Pirinauskaitė, Agota Raubaitė, Kornelija Ilginytė Ir Martyna Byčkova. Mokinės išgirdo iš renginio organizatorių daug pagyrimo žodžių už puikų pristatymą. Aktyviausi vokiečių kalbos dienų dalyviai buvo apdovanoti prizais.

 

2017-10-23_5 2017-10-23_6

 
23
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Spalio 19 d. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje vyko 3–4 klasių mokinių konkursas „Pažink senuosius klaipėdiškių darbus“. Jungtinė 4b ir 4d mokinių komanda (Liepa Aleknavičiūtė, Greta Baltrimaitė, Justas Beržonskis, Ugnė Jurevičiūtė, Emilija Kucevičiūtė, Vytautas Gečas, Augustė Stankevičiūtė), vadovaujama mokytojų Nijolės Šilgalienės  ir Dianos Čužienės, puikiai pasirodė konkurse ir pelnė III vietą. Konkurso metu mokiniai turėjo atlikti užduotis, susijusias su muziejaus etnografine ekspozicija (linų apdirbimas, bitininkystė, duonos gaminimo procesas), atpažinti darbo įrankius, skirtingų grūdų, audinių rūšis, sudaryti linų apdirbimo bei duonos gaminimo proceso seką, mokėti pademonstruoti, kaip naudojami darbo įrankiai ir atlikti daug kitų kūrybiškumo reikalaujančių užduočių.

 

2017-10-23_1

 
23
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Spalio 16 dieną „Verdenės“ progimnazijos pedagogai paminėjo Boso dieną pasveikindami mokyklos direktorę Rimą Bėčiuvienę šmaikščiais linkėjimais ir įtekdami atminimo knygą. Progimnazijos direktorė dėkojo kolektyvui už buvimą kartu, už bendrus darbus, galimybę drauge kurti ir garsinti progimnaziją.

 

2017-10-23

 
18
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Sendvario progimnazijoje vyko Klaipėdos sveikiausios mokyklos konkurso pirmasis etapas ‒ prisistatymas. Kūrybingumo nestokojantys „Verdenės“ lyderiai džiaugėsi po pasirodymo scenoje. Dėmesio susilaukę vaikai buvo rodomi per Balticum žinias. Dėkojame mokyklą atstovavusiems: Emilijui Jermolajev 5b kl., Enrikai Kulikauskytei 5b kl., Saulei Turčinavičiūtei 5b kl., Mantei Klimaitei 6a kl., Andrėjai Serapinaitei 6a kl., Martin Kumpiui 6a kl., Martynui Joneliui 6a kl., Elizabetai Klapčiukaitei 6b kl. Pasirodymui vaikus ruošė kūno kultūros mokytojai E. Krišatponytė, M. Komovas ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė D. Gintalienė.

 

2017_10_18_1

 
09
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Spalio 4 dieną Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centro ir Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos surengtame renginyje Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo apdovanoti „Verdenės“ progimnazijos mokytojai. Kūno kultūros mokytojas metodininkas Marius Komovas apdovanotas Klaipėdos miesto mero raštu už puikų pedagoginį darbą, kūrybiškumą, lietuvybės puoselėjimą, mokyklos ir Klaipėdos miesto vardo garsinimą respublikoje. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Šilgalienė apdovanota Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento švietimo skyriaus vedėjo raštu už ilgametį, kruopštų ir atsakingą darbą.
„Verdenės“ mokinių savivalda progimnazijoje surengė mokytojų rinkimus, kurių metu buvo išskirtos šešios nominacijos. Stilingiausia išrinkta matematikos mokytoja Snieguolė Stakvilionė. Nuoširdžiausia ‒ dailės mokytoja Reda Miltenienė. Mokinių nuomone, linksmiausias progimnazijoje – kūno kultūros mokytojas Marius Komovas, darbščiausia antrus metus tapo technologijų mokytoja  Rasa Linkovė, įdomiausia  ‒ matematikos mokytoja Veronika Jasinskienė.
Na, o daugiausiai balsų surinko ir metų mokytoja jau trečius metus iš eilės tapo kūno kultūros mokytoja Eglė Krištaponytė.
Visi nominantai apdovanoti technologijų mokytojos Rasos Linkovės sukurtais „Verdenės“ ordinais.
Mokytojai,
Telydi Jus meilė ir laimė,
Telydi Jus svajonė ir viltis.
Telydi Jus ieškojimai ir atradimai,
Telydi Jus sėkmė.
Būkite pasveikinti!

 

IMG_20171005_144100

 
09
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Žemės ūkio ministerijos bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro parengta Šviečiamoji gyvulininkystės programa, sudaranti sąlygas Lietuvos vaikams pažinti gyvulius ir paukščius, startavo prieš pusantrų metų.
Šviečiamosios gyvulininkystės programa, kurios tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste, buvo siekiama prisidėti prie gyvulininkystės sektoriaus plėtros Lietuvoje. Šia programa siekiama užpildyti vaikų žinių apie gyvulininkystę spragas. Vaikai turi žinoti ne tik kaip atrodo gyvuliai, bet ir kokią naudą jie žmonėms teikia.
Į šią iniciatyvą jau antrus metus įsijungė ir mūsų progimnazijos mokiniai. 2b ir 2d klasių mokiniai susipažino su programa ,,Augink, rūpinkis, mylėk“. Žiūrėjo filmuotą medžiagą apie žemės ūkiuose auginamus gyvulius ir kitus gyvūnus. Noriai dalyvavo vaikų konferencijoje, kurioje patys pristatė nuotraukas su kaime auginamais gyvuliais, paukščiais ir bitėmis. 
Pasinaudodami gauta mokomąja medžiaga ir priemonėmis, įgyvendinsime projektą bei parengsime kūrybinį darbą, skirtą įgyti naujų ar pagilinti turimas žinias apie gyvulininkystę.

2017-10-09_1 2017-10-09_2

 
09
Spa 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Baltosios lazdelės dienai paminėti progimnazijos ketvirtokai buvo pakviesti į Lietuvos aklųjų Klaipėdos filialo biblioteką dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Baltoji lazdelė“. Užsiėmimo metu mokiniai susipažino su Brailio raštu, su priemonėmis, kurios palengvina aklųjų ar silpnaregių kasdienį gyvenimą. Pamokoje dalyvavęs svečias praktiškai parodė, kaip aklieji skaito, rašo, naudojasi telefonu, kompiuteriu, žaidžia įvairius stalo žaidimus, sportuoja. Mokiniai grįžo puikios nuotaikos, sužinoję daug naujo ir įdomaus

20170926_100554 20170926_105339

 
27
Rug 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

Rugsėjo 26-ąją, minint Europos kalbų dieną, „Verdenės“ progimnazijos mokinių komanda dalyvavo Klaipėdos S. Dacho progimnazijoje surengtame anglų kalbos konkurse „What do you know about European countries, their languages and sights?", konkursas skirtas 7–8 klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo šešių mokyklų delegacijos iš Klaipėdos apskrities. Komandoms prisistačius, teko atsakyti į įvairius klausimus bei atlikti kitas užduotis. Kol vertinimo komisija skaičiavo taškus, dalyviams buvo pasiūlyta dalyvauti muzikinėje rungtyje, o greitų klausimų rungtyje dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis staigmenomis. Mūsų mokyklos mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytojos Sima Danušienė ir Milda Šiaudvytienė.

2017-09-27_1.png 2017-09-27_2.png

 
24
Rug 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas

2016–2017 m. m. mūsų mokykla dalyvavo aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam“. Pagal surinktą elektroninių atliekų kiekį (3307 kg) ,,Verdenės“ progimnazija užėmė II vietą respublikoje. Progimnazijoje daugiausiai elektroninių atliekų surinko:
I vieta – 3a klasė (mokyt. Šarūnas Litvinas), 839,2 kg;
II vieta – 2a klasė (mokyt. Violeta Ramanauskienė), 462,26 kg;
III vieta – 4e klasė (mokyt. Dovilė Kairė), 309,8 kg.
Dėkojame visiems mokiniams, tėveliams, auklėtojams, mokytojams, aktyviai dalyvavusiems šiame projekte. Saugokime aplinką kartu!
Akciją organizavo mokytojos Angelė Ščerbiakienė ir Ingrida Sabaliauskienė.

2017-09-22

 
Puslapis 8 iš 76

PASIRINKITE KALBĄ

Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
Biudžetinė įstaiga
Mokomoji kalba – lietuvių kalba
Adresas: Kretingos g. 22,  Klaipėda
Tel./faks.: (8  46)  41 09 77
El.paštas: verdene@gmail.com
Juridinio asmens kodas:
195472849
Duomenys apie progimnaziją
kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Mano dienynas

d

Progimnazijos Mano dienyno administratorė –

mokytoja Irina Danilienė

i.daniliene@gmail.com

Elektroninio dienyno administratoriaus darbo laikas

Pamokų laikas

1.  8.00–8.45 
2.  8.559.40
3.  9.5510.40
4.  11.0011.45
5.  12.0512.50
6.  13.0513.50
7.  14.0014.45

Verdenės progimnazija


EMOKYKLA

emokykla-logo

Pirmokų priėmimas

Norėdami sužinoti apie pirmokų priėmimą, spauskite čia.

Dėl paramos mokyklai

Prašome paremti mokyklą. Plačiau skaitykite čia.

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 463164

SOCIALINIAI PARTNERIAI

Prisijungę

Mes turime 32 svečius online

Paslaugos teikėjas

Litnet

Švietimo įstaigoms nemokamos interneto paslaugos

Mukis

Reklaminis skydelis

Draugiškas internetas

Reklaminis skydelis

EMOCINIO INTELEKTO UGDYMO PROGRAMA

vytautas_magnus

sveikatiada

Sveikatiada_logotipas

Augink, rūpinkis, mylėk

augink