2019-03-26, Antradienis
Reklaminis skydelis
Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
01
Bir 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
Sveikiname respublikinio vertimų konkurso „Tavo žvilgsnis 2018“ laureatus:

Amirą Urbutytę,  Arijaną Pojorkovaitę, Evaną Rugelį iš 4a klasės, Liuciją Gudžiūnaitę iš 4c klasės. Mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Skina Lekšienė.

Augustę Stankevičiūtę, Liepą Aleknavičiūtę iš 4b klasės, Ievą Mariją Raudytę, Ūlą Tirevičiūtę iš 4c klasės, Rugilę Šukytę iš 4e klasės. Mokinius konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė.
 
30
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas
„Verdenės“ progimnazijos dokumentinis filmas „Man mokykla ir gimtoji lietuvių kalba...“  https://youtu.be/urpBNfRro4c
 
30
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Renginiui ruošėmės atsakingai bei nuosekliai, kad dalyvavę konferencijoje tiek  „Verdenės“ progimnazijos mokiniai, tiek kitų ugdymo įstaigų atstovai pajustų akademizmo dvasią. Konferencijoje, kuri vyko Klaipėdos Universiteto Aula Magna erdvėje, buvo pristatomi lietuvių kalbos ir literatūros tiriamieji darbai, pranešimai, oratorinės kalbos. Renginį pradėjome „Verdenės“ kurtu filmuku, kuriame progimnazijos mokiniai, jų tėvai,  administracija, Klaipėdos miesto meras dalijosi mintimis apie mokyklą, gimtąją kalbą. Susimąstyti apie mūsų kalbos likimą privertė profesoriaus daktaro  KU Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto dekano gerb. R. Balsio pranešimas „Lietuvybė XXIa.: nerimo ženklai“. Įdomūs, dalykiški bei informatyvūs buvo visų dalyvių pranešimai. Ypatingai pradžiugino tai, kad konferencijoje apie lietuvių kalbą bei jos problemas dalyvavo rusakalbių mokyklų, – „Gabijos“ progimnazijos atstovai. Jų dzūkavimas skambėjo labai autentiškai, o nuotaikingi dzūkiški pajuokavimai bei mįslės pralinksmino bei išjudino publiką. Konferencijos pabaigoje dalyviams bei jų mokytojams buvo įteikti diplomai ir Klaipėdos universiteto atminimo dovanos. Džiaugiamės pavykusiu renginiu. Savo tikslo –  mokyti savo progimnazijos bei visos Klaipėdos vaikus dalykiškumo, kritinio mąstymo, ėjimo įžvalgų bei atradimų keliu,  – pasiekėme. Tikimės konferencijos tęstinumo bei turime ambicijų į ją kitais metais pakviesti svečių iš visos respublikos.

2018-05-30-2 2018-05-30-4

 
30
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Gegužės 15 dieną „Verdenės“ progimnazijos bendruomenė dalyvavo priešgaisrinėse pratybose. Jų metu mokyklos mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai išgirdę aliarmo signalą turėjo evakuotis per 5 minutes. Vėliau mokiniams buvo sudaryta galimybė susipažinti su ugniagesių technika, pradinių klasių mokiniai dalyvavo prevencinėje pamokėlėje, vaikai sužinojo, kaip apsisaugoti, kad nekiltų gaisras, pareigūnė atsakė į vaikams rūpimus klausimus, atskleidė daug naudingų patarimų, praktinių pamokymų. Pasibaigus pratyboms, vyko aptarimas, jo metu nuspręsta peržiūrėti savo veiksmų planus, analizuoti ir įvertinti susidariusią situaciją, priimti reikiamus sprendimus pagal savo kompetenciją.

2018-05-30-1

 
28
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Gegužės 10 d. „Verdenės“ progimnazijoje įvyko Jaunųjų oratorių konkursas, kuriame dalyvavo patys šauniausi mūsų progimnazijos oratoriai. Komisijai teko sunkus ir atsakingas darbas išrinkti pačius geriausius, po ilgų ir sunkių diskusijų paaiškėjo nugalėtojai. Mes nuoširdžiai sveikiname:
Deimantę Bušmaitę 8b užėmusią I vietą (ruošė mokytoja R. Varinauskė),  Gabrielę Roličiūtę 8c – II vietą (ruošė mokytoja R. Varinauskė), Rasą Jasulaitytę 6c – II vietą (ruošė mokytoja D.Tiškuvienė), Nidą Gudzenkaitę, 7b– III vietą  (ruošė mokytoja D.Tiškuvienė), Mortą Radušytę 7b – III vietą (ruošė mokytoja D.Tiškuvienė), Karolį Dirgėlą III vietą (ruošė mokytoja R. Varinauskė),
Kitiems dalyviams linkime sėkmės kitais metais.

2018-05-28-2

 
28
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse Vilniaus Edukologijos universitete dalyvavo „Verdenės“ progimnazijos 6–8 klasių mokiniai:
Vilius Stankevičius (8c klasė)  iš 144 dalyvių užėmė I vietą,
Dominykas Riauba (7d klasė) iš 127 dalyvių užėmė  IV vietą,
Martynas Zimkus (6a klasė) iš 147 dalyvių užėmė  XXXX vietą,
Mokinius konkursui  ruošė geografijos mokytoja G. Bielskienė.

2018-05-28-1a

 
24
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Gegužės 22 dieną Jevgenija Kirkliauskaitė (8a) ir Emilija Virkėtytė (6d) dalyvavo Klaipėdos licėjuje vykusiame konkurse-festivalyje „Dainuojame rusiškai 2018“. „Dainavimo studijos“ merginos duetu rusų kalba atliko dainą «Старый клён» ir tapo III vietos laimėtojomis. Duetas apdovanotas padėkos raštu ir diplomu. Mokines ruošė mokytojos Sigita Mačernienė, Larisa Nečepurenko ir Tatjana Judina.

2018-05-24-2

 
24
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Džiaugiantis artėjančia vasara ir vis labiau šildančia saule specialioji pedagogė Felicija Jurkuvienė ir logopedė Ineta Juodytė surengė tarpmokyklinę piešinių parodą „Saule, tu – mano šviesa“, kuri vyksta nuo gegužės 18 d. Vaikai iš Klaipėdos miesto mokyklų aktyviai dalyvavo siųsdami savo piešinius, todėl kviečiame pasigrožėti mokinių darbais ir paskaityti jų mintis.

2018-05-24-1

 
21
Geg 2018
PDF
Spausdinti
El. paštas

Gegužės 14 dieną Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje vyko tarpmokyklinis edukacinis užsiėmimas „Minties vėlimas – pavasario paukštis“. Šio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su sausojo vėlimo technika. Taip pat vaikai sužinojo apie lietuvių liaudies tautinius ornamentus, jų reikšmę. Užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę patys nuvelti paukštį ir papuošti jį tautiniais ornamentais. Atlikti darbai atiteko juos kūrusiems mokiniams, todėl visi dalyviai patyrė daug gerų emocijų, aktyvino savo kultūrinį gyvenimą, bei susirado naujų draugų. Edukacinį užsiėmimą organizavo specialioji pedagogė Felicija Jurkuvienė, logopedė Ineta Juodytė ir technologijų mokytojos Gražvyda Gricienė, bei Jūratė Drevinskienė.

2018-05-21-1

2018-05-21-2x

 
Puslapis 8 iš 86

PASIRINKITE KALBĄ

Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
Biudžetinė įstaiga
Mokomoji kalba – lietuvių kalba
Adresas: Kretingos g. 22,  Klaipėda
Tel./faks.: (8  46)  41 09 77
El.paštas: verdene@gmail.com
Juridinio asmens kodas:
195472849
Duomenys apie progimnaziją
kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Mano dienynas

d

Progimnazijos Mano dienyno administratorė –

mokytoja Irina Danilienė

i.daniliene@gmail.com

Elektroninio dienyno administratoriaus darbo laikas

Pamokų laikas

1.  8.00–8.45 
2.  8.559.40
3.  9.5510.40
4.  11.0011.45
5.  12.0512.50
6.  13.0513.50
7.  14.0014.45

Verdenės progimnazija


EMOKYKLA

emokykla-logo

Pirmokų priėmimas

Norėdami sužinoti apie pirmokų priėmimą, spauskite čia.

Dėl paramos mokyklai

Prašome paremti mokyklą. Plačiau skaitykite čia.

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 558733

SOCIALINIAI PARTNERIAI

Prisijungę

Mes turime 8 svečius online

Paslaugos teikėjas

Litnet

Švietimo įstaigoms nemokamos interneto paslaugos

Mukis

Reklaminis skydelis

Draugiškas internetas

Reklaminis skydelis

EMOCINIO INTELEKTO UGDYMO PROGRAMA

vytautas_magnus

sveikatiada

Sveikatiada_logotipas

Augink, rūpinkis, mylėk

augink