Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą etikos mokytojo pareigoms užimti (detalesnė informacija: VEIKLOS SRITYS – LAISVOS DARBO VIETOS).
10
Geg 2017
PDF
Spausdinti
El. paštas


Sveikiname respublikinio konkurso „Kalbų kengūra 2017“ diplomų laimėtojus:


Auksinės Kengūros diplomas
Kajus Dubrovas, 4a klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Liepa Petrošiūtė, 6b klasė, anglų kalbos mokytoja Sima Danušienė
Benas Dirmontas, 8c klasė, anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė
Kasparas Sabonis, 6b klasė, anglų kalbos mokytoja Sima Danušienė
Adrija Žagarė, 4e klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Liutauras Jonaitis, 4a klasė, anglų kalbos mokytoja Daiva Stančikienė
Armandas  Jurkus, 4e klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Deimena Zaveckaitė, 4b klasė, anglų kalbos mokytoja Laima Malukienė
Dovydas Stančikas, 8c klasė, anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė
Adomas Paškevičius, 3e klasė, anglų kalbos mokytoja Monika Driukaitė-Šeputienė
Justas Karen Randev, 8a klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Andrijus Kudaba, 2b klasė, anglų kalbos mokytoja Daiva Stančikienė
Matas Bendikas, 3b klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Petras Pocius, 7a klasė, anglų kalbos mokytoja Sima Danušienė
Ugnė Skurdauskytė, 4c klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Eritas Švedas, 3e klasė, anglų kalbos mokytoja Monika Driukaitė-Šeputienė
Liutauras Pochomovas, 3a klasė, anglų kalbos mokytoja Daiva Stančikienė
Mantas Šiudeikis, 4c klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Julija Želiakova, 6d klasė, anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė
Romanas Barauskas, 4c klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Domantė Osinaitė, 8c klasė, anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė
Idas Jasaitis, 7c klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Martina Taurinskaitė, 3e klasė, anglų kalbos mokytoja Monika Driukaitė-Šeputienė
Gabija Gricius, 4b klasė, anglų kalbos mokytoja Lauryna Kilpytė
Domantas Giedraitis, 4e klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Ugnė Astrakova, 8a klasė, anglų kalbos mokytoja Skina Lekšienė

Nojus Razgaitis, 6d klasė, lietuvių kalbos mokytoja Donata Tiškuvienė
Elzė Šalčiūtė, 7d klasė, lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Momkienė


Sidabrinės Kengūros diplomas
Gvidas Batakis, 7a klasė, anglų kalbos mokytoja Sima Danušienė
Urtė Tamutytė, 8c klasė, anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė
Amelija Armonaitytė, 4a klasė, anglų kalbos mokytoja Daiva Stančikienė
Linas Lendraitis, 6a klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Arijus Sabaliauskas, 6d klasė, anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė
Neda Norvilytė, 7c klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Antonas Baravykas, 7a klasė, rusų kalbos mokytoja Tatjana Judina
Kristijonas Tamutis, 5c klasė, anglų kalbos mokytoja Jurgita Bytautienė
Livija Kirkliauskaitė, 4c klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Vitė Vitkutė, 4b klasė, lietuvių kalbos mokytoja Lauryna Kilpytė
Emilija Mežetytė, 8d klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Emilija Rudytė, 3d klasė, anglų kalbos mokytoja Daiva Stančikienė
Matas Sajonas, 8d klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva

Urtė Urbonavičiūtė, 7d klasė lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Momkienė
Bartas Klovas, 8d klasė, lietuvių kalbos mokytoja Areta Tamošaitienė

Oranžinės Kengūros diplomas
Rugilė Tamašauskaitė, 2d klasė, lietuvių kalbos mokytoja Asta Mežetienė
Kristupas Čepelis, 8a klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Evanas Rugelis, 3a klasė, anglų kalbos mokytoja Daiva Stančikienė
Justas Daniušis, 4d klasė, anglų kalbos mokytoja Daiva Stančikienė
Saulė Krikščiūnaitė, 7d klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Vilius Savickas, 8c klasė, anglų kalbos mokytoja Ernesta Kloviškienė
Ieva Bielskytė, 2a klasė, lietuvių kalbos mokytojas Šarūnas Litvinas
Agnė Banitauskaitė, 4b klasė lietuvių kalbos mokytoja Lauryna Kilpytė
Neda Pagojutė, 4a klasė, lietuvių kalbos mokytoja Daina Venckienė
Vilius Pipiras, 5d klasė, anglų kalbos mokytoja Sima Danušienė
Viltė Balčiūnaitė, 7d klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva
Lukas Baužys, 4a klasė, anglų kalbos mokytoja Lina Černeckienė
Viktorija Zykaitė, 8a klasė, rusų kalbos mokytoja Larisa Nečepurenko
Aurimas Dudanavičius, 8a klasė, anglų kalbos mokytoja Renata Andrejeva

Agnė Banitauskaitė, 6c klasė, lietuvių kalbos mokytoja Rima Varinauskė
Aigida Pociūtė,  5b klasė, lietuvių kalbos mokytoja Areta Tamošaitienė
Deusamas Golovinas, 5a klasė, lietuvių kalbos mokytoja Donata Tiškuvienė
Dominykas Riauba, 6d klasė, lietuvių kalbos mokytoja Donata Tiškuvienė
Goda Rudytė, 5d klasė, lietuvių kalbos mokytoja Areta Tamošaitienė
Karolis Dirgėla, 6c klasė, lietuvių kalbos mokytoja Rima Varinauskė
Neda Norvilaitė, 7c klasė, lietuvių kalbos mokytoja Rima Varinauskė
Vilius Stankevičius, 7c klasė, lietuvių kalbos mokytoja Rima Varinauskė
Liepa Petrošiūtė, 6b klasė, lietuvių kalbos mokytoja Donata Tiškuvienė
Austėja Mecelytė, 8a klasė, lietuvių kalbos mokytoja Areta Tamošaitienė
Paulia Valiūtė, 7d klasė, lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Momkienė

 

 

PASIRINKITE KALBĄ

Mokyklos rekvizitai

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
Biudžetinė įstaiga
Mokomoji kalba – lietuvių kalba
Adresas: Kretingos g. 22,  Klaipėda
Tel./faks.: (8  46)  41 09 77
El.paštas: verdene@gmail.com
Juridinio asmens kodas:
195472849
Duomenys apie progimnaziją
kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Tamo dienynas

tamo

Progimnazijos Tamo administratorė –

mokytoja Irina Danilienė

i.daniliene@gmail.com

Pamokų laikas

1.  8.00–8.45 
2.  8.559.40
3.  9.5510.40
4.  11.0011.45
5.  12.0512.50
6.  13.0513.50
7.  14.0014.45

Tvarkaraščiai

Mokytojų tvarkaraštis

1—4 klasių tvarkaraštis

5—8 klasių tvarkaraštis

Neformaliojo vaikų švietimo tvarkaraštis

Verdenės progimnazija

Pirmokų priėmimas

Norėdami sužinoti apie pirmokų priėmimą, spauskite čia.

Dėl paramos mokyklai

Prašome paremti mokyklą. Plačiau skaitykite čia.

Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 350599

SOCIALINIAI PARTNERIAI

Paslaugos teikėjas

Litnet

Švietimo įstaigoms nemokamos interneto paslaugos

Mukis

Reklaminis skydelis

Draugiškas internetas

Reklaminis skydelis

EMOCINIO INTELEKTO UGDYMO PROGRAMA

vytautas_magnus