Lap 2017

Lapkričio 16 dieną  progimnazijoje organizuota ugdymo diena „Gerumo diena“. Šią dieną visas pasaulis mini tolerancijos dieną. „Gerumo dienos“ simbolis ‒ žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri darbai. Aktų salėje vyko 1‒8 klasių mokinių pasirodymai, kuriuos mokiniai skyrė „visiems, kas gyva šioje gražioje planetoje“. Vaikai savo šokius, muzikinius instrumentinius kūrinius, dainas, inscenizacijas skyrė vaikams ir paaugliams, kuriems būna sunku, beglobiams gyvūnams, vaikams, kurie neturi tėvų, Ankstukams, klasės draugams, kurie dėl ligos negali lankyti mokyklos, viso pasaulio gerumui, dėkojo savo tėveliams. Muzikinius kūrinius padėjo paruošti Juozo Karoso muzikos mokyklos pedagogai. Bendradarbiaujant su Adomo Brako dailės mokykla surengta mokinių darbų paroda. Progimnazijoje veikė Gerumo rankų dirbtuvės, kuriuose apsilankę mokiniai paliko savo gerų darbų žymes.

Progimnazijos bendruomenė ištiesė ranką gerumui. Aukojome negendančius maisto produktus Klaipėdos Šv. Kazimiero parapijos Carito valgyklai, priemones VšĮ „Elgesio sprendimai“ vaikams ir maisto bei kitų priemonių beglobiams gyvūnams, gyvenantiems prieglaudoje „Būk mano draugas“. Pastarieji sulaukė daugiausiai mokinių dėmesio bei aukų.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo bendruomene, kuri prisidėjo prie viso pasaulio gerumo. Daugiau „Gerumo dienos“ akimirkų nuotraukų galerijoje.