Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, anglų kalbos pradinėse klasėse, rusų kalbos, pradinių klasių mokytojo, logopedo pareigoms užimti. Detalesnė informacija – skiltyje „Laisvos darbo vietos“.

Geg 2018

Renginiui ruošėmės atsakingai bei nuosekliai, kad dalyvavę konferencijoje tiek  „Verdenės“ progimnazijos mokiniai, tiek kitų ugdymo įstaigų atstovai pajustų akademizmo dvasią. Konferencijoje, kuri vyko Klaipėdos Universiteto Aula Magna erdvėje, buvo pristatomi lietuvių kalbos ir literatūros tiriamieji darbai, pranešimai, oratorinės kalbos. Renginį pradėjome „Verdenės“ kurtu filmuku, kuriame progimnazijos mokiniai, jų tėvai,  administracija, Klaipėdos miesto meras dalijosi mintimis apie mokyklą, gimtąją kalbą. Susimąstyti apie mūsų kalbos likimą privertė profesoriaus daktaro  KU Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto dekano gerb. R. Balsio pranešimas „Lietuvybė XXIa.: nerimo ženklai“. Įdomūs, dalykiški bei informatyvūs buvo visų dalyvių pranešimai. Ypatingai pradžiugino tai, kad konferencijoje apie lietuvių kalbą bei jos problemas dalyvavo rusakalbių mokyklų, – „Gabijos“ progimnazijos atstovai. Jų dzūkavimas skambėjo labai autentiškai, o nuotaikingi dzūkiški pajuokavimai bei mįslės pralinksmino bei išjudino publiką. Konferencijos pabaigoje dalyviams bei jų mokytojams buvo įteikti diplomai ir Klaipėdos universiteto atminimo dovanos. Džiaugiamės pavykusiu renginiu. Savo tikslo –  mokyti savo progimnazijos bei visos Klaipėdos vaikus dalykiškumo, kritinio mąstymo, ėjimo įžvalgų bei atradimų keliu,  – pasiekėme. Tikimės konferencijos tęstinumo bei turime ambicijų į ją kitais metais pakviesti svečių iš visos respublikos.

2018-05-30-2 2018-05-30-4