2018-06-21, Ketvirtadienis
VEIKLOS SRITYS  //  LAISVOS DARBO VIETOS

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, anglų kalbos pradinėse klasėse, rusų kalbos, pradinių klasių mokytojo, logopedo pareigoms užimti. Detalesnė informacija – skiltyje „Laisvos darbo vietos“.

Gru 2015

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo pareigoms užimti.

1. Reikalavimai:
1.1. aukštasis universitetinis išsilavinimas, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo kvalifikacija;

3.3. gyvenimo aprašymą.

4. Atrankos būdas – (pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis). Pretendentams, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus kvalifikacinius reikalavimus, pranešimai apie dalyvavimą pretendentų atrankoje bus išsiųsti elektroniniu laišku individualiai.

5. Pretendentas pristato dokumentus asmeniškai arba siunčia registruotu laišku adresu: Kretingos g. 22, Klaipėda, LT-92211.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną, darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. progimnazijos raštinėje adresu: Kretingos g. 22, Klaipėda.
Dokumentų priėmimo pabaiga – 2018 m. birželio 18 d.15.00 val.
Pareigybės pavadinimas: Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas;
Darbo krūvis (val. per savaitę): 20 sav. val.;
Darbo sutarties rūšis: terminuota.
Informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos direktorė Rima Bėčiuvienė, tel. (8 46) 41 09 77

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą anglų kalbos mokytojo pareigoms užimti.

1. Reikalavimai:
1.1. aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis išsilavinimas, anglų kalbos mokytojo kvalifikacija;

Pareigybės pavadinimas: Anglų kalbos mokytojas;
Darbo krūvis (val. per savaitę): 19 sav. val.;
Darbo sutarties rūšis: terminuota.

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą anglų kalbos mokytojo pradinėse klasėse pareigoms užimti.

1. Reikalavimai:
1.1. aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis išsilavinimas, anglų kalbos mokytojo kvalifikacija, išklausytas darbo su pradinių klasių mokiniais didaktikos kursas;

2.1. darbo patirtis 2–4 klasėse;

3.3. gyvenimo aprašymą.

Dokumentų priėmimo pabaiga – 2018 m. birželio 20 d.15.00 val.
Pareigybės pavadinimas: Anglų kalbos mokytojas;
Darbo krūvis (val. per savaitę): 22 sav. val.;
Darbo sutarties rūšis: terminuota.

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą rusų kalbos mokytojo pareigoms užimti.

1. Reikalavimai:
1.1. aukštasis universitetinis išsilavinimas, rusų kalbos mokytojo kvalifikacija;

Pareigybės pavadinimas: Rusų kalbos mokytojas;
Darbo krūvis (val. per savaitę): 10 sav. val.;
Darbo sutarties rūšis: terminuota.

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia atranką pradinių klasių mokytojo pareigoms užimti.

Reikalavimai:
1.1. aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis išsilavinimas, mokytojo kvalifikacija;

2.1. darbo patirtis 1–4 klasėse;
2.3. iniciatyva mokinių konkursuose ir olimpiadose,
2.4. darbas  su socialinių įgūdžių programa (Antras žingsnis; Laikas kartu)

3.1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje (prašymo forma pridedama);
3.3. gyvenimo aprašymą.

Dokumentų priėmimo pabaiga – 2018 m. birželio 20 d. 15.00 val.
Pareigybės pavadinimas: Pradinių klasių mokytojas;
Darbo krūvis (val. per savaitę): 18 sav. val.;

Prašymas dalyvauti konkurse

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą logopedo pareigoms užimti.

1.    Reikalavimai:
1.1.     aukštasis universitetinis išsilavinimas ir logopedo profesinė kvalifikacija;
1.2. gebėjimas įvertinti kalbos raidos ypatumus, kalbėjimo ir kalbos sutrikimus, mokinių specialiuosius poreikius;
1.3. mokinių, turinčių kalbos sutrikimų, specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo metodų išmanymas, gebėjimas juos taikyti šalinant šių mokinių kalbos sutrikimus;
1.4. gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su mokiniais, turinčiais kalbos sutrikimų, ir bendradarbiauti su mokytojais, kitais asmenimis, tiesiogiai dalyvaujančiais ugdymo procese, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais), pedagoginių psichologinių tarnybų, sveikatos priežiūros, švietimo ir kitų įstaigų darbuotojais;
1.5. išmanymas Bendrųjų, priešmokyklinio ugdymo  programų ir išsilavinimo standartų, Bendrųjų ugdymo planų.

2.1. Logopedo darbo patirtis mokykloje;
2.2. Geri raštvedybos įgūdžiai.
2.3. Geri bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo įgūdžiai.
2.4. Projektinio darbo patirtis
2.5. Rekomendacija arba motyvacinis laiškas;
2.6. Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti šiuolaikiškai.

3.2. išsilavinimą, pedagoginę kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas;
3.3. gyvenimo aprašymą.

5. Pretendentas pristato dokumentus asmeniškai arba siunčia registruotu laišku adresu Kretingos g. 22, Klaipėda, LT-92211.

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. progimnazijos raštinėje adresu: Kretingos g. 22, Klaipėda.
Dokumentų priėmimo pabaiga – 2018 m. birželio 19 d. 15.00 val.
Pareigybės pavadinimas: logopedas;
Darbo krūvis (val. per savaitę): 0,5 etato (11,5 sav. val.);
Darbo sutarties rūšis: neterminuota.

Prašymas dalyvauti konkurse