Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija skelbia konkursą etikos mokytojo pareigoms užimti (detalesnė informacija: VEIKLOS SRITYS – LAISVOS DARBO VIETOS).
Rug 2016

1a

1 a klasės mokiniai: Bielskytė Ieva, Cegelskaja Jurmina, Kvedaraitė Vytautė, Žilinskas Edenas, Žilinskas Emonas.

1b

1 b klasės mokiniai: Bruožytė Karina, Davidavičiūtė Izabelė, Jautakytė Patricija, Kazlauskas Kajus, Lardong Vilius, Pargaliauskaitė Vakarė, Račkauskaitė Ieva, Šeputaitė Julija, Šimkevičius Kipras.

1c
1 c klasės mokiniai: Davydova Karina, Gasiūnaitė Greta, Keršys Vytautas, Neverdauskas Justas, Rimkutė Kornelija, Silvanavičius Donatas, Štapūrė Inesa.

1d
1 d klasės mokiniai: Gramavičiūtė Ugnė, Kucevičiūtė Agata, Stulpinas Matas, Tamašauskaitė Rugilė, Zumaras Kristupas, Želvytė Rytė.

1e
1 e klasės mokiniai: Apacenka Rimvydas, Beniušis Benas, Malinauskaitė Viltė, Varpiotytė Otilija.

2a
2 a klasės mokiniai: Ažusienytė Stela, Benderavičiūtė Džesika, Pochomovas Liutauras, Pojarkovaitė Arijana.

2b
2 b klasės mokiniai: Aleknavičiūtė Liepa, Baltrimaitė Gerda, Beržanskis Justas, Eglinskas Žilvinas, Leonavičiūtė Liepa, Stankevičiūtė Augustė.

2c
2 c klasės mokiniai: Gruzdys Meinardas, Jonušauskas Lukas, Komovas Jorintas, Radajevaitė Neringa, Šalčius Povilas, Tėvelytė Gerda, Urbonavičius Majus, Valius Gustas.

2d
2 d klasės mokiniai: Brazdeikytė Amelija, Gečas Vytautas, Gudavičius Kipras, Gudavičius Jokūbas, Jurevičiūtė Ugnė, Kvėdaraitė Smiltė, Livens Dominyka, Mataitis Simonas, Narvilaitė Evelina, Pociūtė Laurita, Raudytė Ieva Marija, Rudytė Emilija.

2e
2 e klasės mokiniai: Barkutė Liepa, Buziūtė Meda, Jackus Arminas, Krasauskaitė Mėja, Kuodytė Ema, Paškevičius Adomas, Šukytė Rugilė, Švedas Eritas.

3a
3 a klasės mokiniai: Eismontė Martyna, Grimalis Arnoldas, Kazakevičius Aras, Mažrimas Kristupas, Pagojutė Neda, Šaltė Liepa.

3b
3 b klasės mokiniai: Andrulytė Jogailė, Banitauskaitė Agnė, Jensen Laura Maria, Pinikas Henrikas, Ruplėnaitė Eva, Vitkutė Vitė.

3c
3 c klasės mokiniai: Balbieriūtė Lukrecija, Barauskas Romanas, Skurdauskytė Ugnė.

3d
3 d klasės mokiniai: Ališauskas Ignas, Gaudiešius Nojus, Kurakinas Arnas, Vasiliauskaitė Radvilė, Turčinavičiūtė Saulė, Šerkšnys Martynas Jonas.

3e
3 e klasės mokiniai: Mantas Daukantas, Giedraitis Domantas, Prialgauskaitė Elina, Šukytė Adrija.

4a
4 a klasės mokiniai: Golovinas Deusamas, Klimaitė Mantė, Veitas Matas, Zaveckas Titas.

4b
4 b klasės mokiniai: Kaziukonytė Austėja, Morkūnaitė Elinga, Paulikaitė Gabija, Vasiliauskaitė Rugilė, Vėsulas Danielius.

4c
4 c klasės mokiniai: Kornišova Žymantė, Kubiliūtė Fausta, Lukošius Paulius, Veliev Vidas, Vilkas Gedas.

4d
4 d klasės mokiniai: Cikaitė Urtė, Petrutytė Agnė, Rudytė Goda.

5b
5 b klasės mokiniai: Petrošiūtė Liepa, Fabijonavičius Rytis, Gudzenkaitė Nida, Jančiauskas Linas, Stasiulytė Vesta.

5c
5 c klasės mokiniai: Dirgėla Karolis, Mečionis Lukas.

5d
5 d klasės mokiniai: Riauba Dominykas, Razgaitis Nojus, Pavalkytė Deimantė.

6a
6 a klasės mokiniai: Streckis Kristupas, Vismantaitė Saulė.

6b
6 b klasės mokiniai: Banytė Agata, Bušmaitė Deimantė.

6c
6 c klasės mokiniai: Bagočiūnaitė Gabrielė, Custodio Eduardo, Grigutytė Paulina, Mikalauskas Ignas, Norvilytė Neda, Roličiūtė Gabrielė, Stankevičius Vilius.

6d

6 d klasės mokiniai: Gailevičius Dominykas, Ilginytė Kornelija, Krasauskaitė Evita, Raubaitė Agota, Radajevas Raigardas, Šalčiūtė Elzė, Urbonavičiūtė Urtė, Valiūtė Paulina.

7c

7 c klasės mokiniai: Andrejevaitė Ieva, Danilevičius Tadas, Kučinskaitė Fortūnata, Tamutytė Urtė.

7d

7 d klasės mokinys Pilibavičius Kasparas.

8 a klasės mokinys Jankauskas Dominykas, 8 b klasės mokinys Venckūnas Aidas, 8 c klasės mokinė Jonkutė Gustė.

Tamo dienynas

tamo