Laisvos darbo vietos

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje laisva specialiojo pedagogo darbo vieta. Daugiau informacijos paspaudus ant įrašo pavadinimo.

Nemokamas maitinimas jauniausiems mokiniams

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai, nepaisant to, kokios yra šeimos pajamos, turi teisę ugdymo įstaigose gauti nemokamus pietus. Prašymus dėl nemokamų pietų reikia pateikti iki rugpjūčio 25 d.
Priešmokyklinukų ir pirmokų tėvai bei globėjai, norintys, kad jų vaikai (globotiniai) gautų nemokamus pietus, jau gali teikti prašymus gauti šią paramą.
(Daugiau informacijos paspaudus ant įrašo pavadinimo)

Informacija dėl mokyklinės uniformos įsigijimo

Informaciją žiūrėti svetainės skiltyje Tėvams – Uniformos.
Individualiai užsisakyti uniformas rekomenduojame iki 2020 m. liepos 1 d. Matavimas mokykloje vyks 2020 m. birželio 16 d. nuo 10 iki 17 val. 106 kabinete.

Medijų raštingumo projektas „Dideli maži ekranai“

Karantinui sujaukus planus, norime pasidalinti džiugiomis naujienomis, kad 7c klasė turėjo galimybę tęsti dalyvavimą tarptautiniame, ketvirtus metus vykdomame visose trijose Baltijos šalyse, Britų tarybos ir medijų edukacijos bei tyrimų centro Meno avilys medijų raštingumo projekte „Dideli maži ekranai“.Projektu siekiama ugdyti Lietuvos mokytojų ir vyresniųjų klasių mokinių medijų raštingumą. Ypatingas dėmesys kreipiamas į audiovizualines medijas ir …

Medijų raštingumo projektas „Dideli maži ekranai“ Skaityti daugiau »

Įspūdžiai iš DofE vadovų regioninės konsultacijos

„Verdenės“ progimnazijai pradėjus įgyvendinti neformalaus švietimo tarptautinę The Duke of Edinburgh‘s International Award (toliau DofE) programą, mokyklos DofE vadovų komanda yra pasiryžusi nuolat atnaujinti savo žinias. 2020 m. gegužės 28 d. DofE vadovės – matematikos mokytoja Veronika Jasinskienė ir vokiečių kalbos mokytoja Valerija Nečepurenko dalyvavo Neries kilpų regioniniame parke vykusioje DofE konsultacijoje. Nužygiavus apie 7 …

Įspūdžiai iš DofE vadovų regioninės konsultacijos Skaityti daugiau »

„Verdenės“ progimnazija švenčia 50 metų jubiliejų

Iš pilkų kasdienybės siūlų nuaustas mūsų buvimas ČIA, į kurį margaspalvėmis švytinčiomis gijomis įsipina šventės. (J. Ivanauskaitė)

Gegužės 22-ąją „Verdenės“ progimnazijos mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai – šventiškai nusiteikę ir papuošę širdis. Visa mokyklos bendruomenė šventė mokyklos įkūrimo 50-ies metų jubiliejų.
(skaityti daugiau paspaudus ant pavadinimo)

Geografijos olimpiada

Gegužės 19 d. vyko Klaipėdos krašto S. Vaitekūno vardo 8 klasių mokinių geografijos olimpiada. Dalyvavo Paulius Lukošius 8c kl. ir Paulita Stasiulytė 8d kl. Abu mokiniai parodė geras geografijos žinias. Šaunuoliai. Šioje olimpiadoje Paulius Lukošius užėmė I vietą. Nuoširdžiai sveikiname.
Mokinius ruošė geografijos mokytoja G. Bielskienė

Kūrybiškumo ugdymas

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose mokiniai, paskatinti mokytojos A. Tamošaitienės, kūrė tekstus dalyvine kalba. Susipažinkite su 7b klasės mokinės Jogailės Andrulytės sukurta epine poema apie krokodilą.
(skaityti daugiau paspaudus ant pavadinimo)

XVI Pasaulio vaikų haiku konkurso nugalėtoja

Jau trečią kartą Lietuvos mokiniai (ne vyresni kaip 15 metų) buvo kviečiami prisijungti prie haiku kūrėjų ir dalyvauti XVI Pasaulio vaikų haiku konkurse. Haiku – tai poezijos žanras, apsakantis žmogaus būtį. Žmogaus ir aplinkos glaudų ryšį. Piešiami realūs vaizdai. Be pritempimų, išgalvojimų. Vengiama perteklinės raiškos, vaizdingumų, palyginimų, vertinimų. Ne atpasakojama, o rodoma. Paliekama neužbaigtumo iliuzija. …

XVI Pasaulio vaikų haiku konkurso nugalėtoja Skaityti daugiau »

Skip to content