Informacija dėl priėmimo mokytis dokumentų

Siekiant užtikrinti saugumą, dokumentų priėmimas progimnazijoje bus vykdomas 106 kabinete srautais pagal pavardės pirmąją raidę:
A, B, C, Č, D, E, G 2020 m. birželio 3 d. 9–11 val.
J, K, L, M 2020 m. birželio 3 d. 12–15 val.
N, P, R, S 2020 m. birželio 4 d. 9–11 val.
Š, T, U, V, Z, Ž 2020 m. birželio 4 d. 12–15 val.

Negalintys atvykti nurodyti laiku, individualų laiką derina paskambinę telefonu
(8 46) 41 09 77.

Atvyksta tik vienas vaiko atstovas.
Prašome dėvėti kaukę, įėjus į progimnaziją dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo, turėti savo rašiklį, asmens dokumentą, vaiko gimimo liudijimo kopiją.

Informacija dėl mokyklinės uniformos įsigijimo

Informaciją žiūrėti svetainės skiltyje Tėvams – Uniformos.
Individualiai užsisakyti uniformas rekomenduojame iki 2020 m. liepos 1 d. Matavimas mokykloje vyks 2020 m. birželio 16 d. nuo 10 iki 17 val. 106 kabinete.

Įspūdžiai iš DofE vadovų regioninės konsultacijos

„Verdenės“ progimnazijai pradėjus įgyvendinti neformalaus švietimo tarptautinę The Duke of Edinburgh‘s International Award (toliau DofE) programą, mokyklos DofE vadovų komanda yra pasiryžusi nuolat atnaujinti savo žinias. 2020 m. gegužės 28 d. DofE vadovės – matematikos mokytoja Veronika Jasinskienė ir vokiečių kalbos mokytoja Valerija Nečepurenko dalyvavo Neries kilpų regioniniame parke vykusioje DofE konsultacijoje. Nužygiavus apie 7 …

Įspūdžiai iš DofE vadovų regioninės konsultacijos Skaityti daugiau »

„Verdenės“ progimnazija švenčia 50 metų jubiliejų

Iš pilkų kasdienybės siūlų nuaustas mūsų buvimas ČIA, į kurį margaspalvėmis švytinčiomis gijomis įsipina šventės. (J. Ivanauskaitė)

Gegužės 22-ąją „Verdenės“ progimnazijos mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai – šventiškai nusiteikę ir papuošę širdis. Visa mokyklos bendruomenė šventė mokyklos įkūrimo 50-ies metų jubiliejų.
(skaityti daugiau paspaudus ant pavadinimo)

Geografijos olimpiada

Gegužės 19 d. vyko Klaipėdos krašto S. Vaitekūno vardo 8 klasių mokinių geografijos olimpiada. Dalyvavo Paulius Lukošius 8c kl. ir Paulita Stasiulytė 8d kl. Abu mokiniai parodė geras geografijos žinias. Šaunuoliai. Šioje olimpiadoje Paulius Lukošius užėmė I vietą. Nuoširdžiai sveikiname.
Mokinius ruošė geografijos mokytoja G. Bielskienė

Kūrybiškumo ugdymas

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokose mokiniai, paskatinti mokytojos A. Tamošaitienės, kūrė tekstus dalyvine kalba. Susipažinkite su 7b klasės mokinės Jogailės Andrulytės sukurta epine poema apie krokodilą.
(skaityti daugiau paspaudus ant pavadinimo)

XVI Pasaulio vaikų haiku konkurso nugalėtoja

Jau trečią kartą Lietuvos mokiniai (ne vyresni kaip 15 metų) buvo kviečiami prisijungti prie haiku kūrėjų ir dalyvauti XVI Pasaulio vaikų haiku konkurse. Haiku – tai poezijos žanras, apsakantis žmogaus būtį. Žmogaus ir aplinkos glaudų ryšį. Piešiami realūs vaizdai. Be pritempimų, išgalvojimų. Vengiama perteklinės raiškos, vaizdingumų, palyginimų, vertinimų. Ne atpasakojama, o rodoma. Paliekama neužbaigtumo iliuzija. …

XVI Pasaulio vaikų haiku konkurso nugalėtoja Skaityti daugiau »

Europos egzaminas

Gegužės 8 d. progimnazijoje 8 klasių mokiniai dalyvavo Europos egzamine, skirtame Europos dienai paminėti. Egzaminą progimnazijoje organizavo geografijos mokytoja G. Bielskienė. Geriausiai užduotis atliko šie mokiniai:
1. Gustas Mineika, 8d klasė
2. Fausta Kubiliūtė, 8c klasė
3. Rasa Jasulaitytė, 8c klasė, Evanas Paplauskas, 8c klasė
Sveikiname geriausiai atlikusius užduotis.

Literatūra ir kasdienybė dienoraštyje

Aštuntoje klasėje mokiniai per literatūros pamokas susipažįsta su žydų istorija, literatūra, genocidu, tam labiausiai tinka Anos Frank dienoraštis. Taip jau sutapo, kad knygos atsiskaitymas turėjo vykti jau mokantis nuotoliniu būdu. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Tamošaitienė pasiūlė savo mokiniams rašyti dvi savaites dienoraštį ir, žinoma, savo kasdienybę palyginti su Anos Frank padėtimi.
(skaityti daugiau paspaudus ant pavadinimo)

Skip to content