Laisvos darbo vietos

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijoje laisva specialiojo pedagogo darbo vieta. Daugiau informacijos paspaudus ant įrašo pavadinimo.

Švietimo vadovų konferencija „Investicijos į švietimą: telkiančios, skatinančios, įgalinančios“

Šių metų pavasaris buvo intensyvus mokymosi metas ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Dėl pandemijos mokymas(is) persikėlė iš mokyklų į namus. Tai pareikalavo naujų gebėjimų ne tik iš mokinių, bet ir iš mokytojų: neeilinių mokinių atostogų metu, po pamokų, dažnai iki vėlumos mokytojai intensyviai gilinosi į nuotolinio mokymo(si) subtilybes: klausėsi įvairių ekspertų pamokymų, ieškojo ir …

Švietimo vadovų konferencija „Investicijos į švietimą: telkiančios, skatinančios, įgalinančios“ Skaityti daugiau »

Skaitovų konkursas „Skruzdėliukas Nežiniukas“

Pandemija ir jos pasekmė – nuotolinis mokymas(is -) pavasarį gerokai pakoregavo mokinių saviraiškos galimybes. Daugelis konkursų buvo atšaukta ar nukelta. Tačiau troškimo išmėginti savo jėgas, pademonstruoti savo talentus nenumalšino. Gegužės mėnesį mūsų progimnazijos 1c klasės mokinė Vytė Statkutė atsiliepė į kvietimą dalyvauti tarptautiniame skaitovų konkurse „Skruzdėliukas Nežiniukas“. Konkursą organizavo „Flinto“ leidykla ir knygos autorė Rasa …

Skaitovų konkursas „Skruzdėliukas Nežiniukas“ Skaityti daugiau »

Modernių ugdymosi erdvių sukūrimas Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Modernių ugdymosi erdvių sukūrimas Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose“ (projekto kodas 09.1.3-CPVA-R-724-31-0006). Projektas buvo įgyvendinamas pagal 2018 m. vasario 19 d. tarp Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ir viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros pasirašytą projekto finansavimo sutartį.
Projekto „Modernių ugdymosi erdvių sukūrimas Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose“ tikslas – pagerinti ugdymo paslaugų kokybę Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose. Šiam tikslui pasiekti užsibrėžtas uždavinys – užtikrinti reikiamą infrastruktūrą, reikalingą ugdymo paslaugų kokybės pagerinimui Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose.
Projekto metu atnaujinta Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos sporto salės erdvė su pagalbinėmis patalpomis.

Nemokamas maitinimas jauniausiems mokiniams

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai, nepaisant to, kokios yra šeimos pajamos, turi teisę ugdymo įstaigose gauti nemokamus pietus. Prašymus dėl nemokamų pietų reikia pateikti iki rugpjūčio 25 d.
Priešmokyklinukų ir pirmokų tėvai bei globėjai, norintys, kad jų vaikai (globotiniai) gautų nemokamus pietus, jau gali teikti prašymus gauti šią paramą.
(Daugiau informacijos paspaudus ant įrašo pavadinimo)

Skip to content